• Hotel Akersloot

    Akersloot
    Geesterweg 1
    1921 NV Akersloot
    T +31 (0)251 36 18 88
    E akersloot@valk.com

    Laat u verrassen door de veelzijdigheid van Hotel Akersloot! Het bruisende 4-sterren Van der Valk Hotel Akersloot ligt zeer centraal in Noord-Holland. Deze streek biedt een gevarieerd decor om in...


  • Hotel Haarlem

    Haarlem
    Toekanweg 2
    2035 LC Haarlem
    T +31 (0)23 536 75 00
    E haarlem@valk.com

    Aan de rand van de historische stad Haarlem gelegen, vindt u het bruisende Hotel Haarlem met luxe hotelkamers, suites, een gezellig restaurant en diverse grotere en kleine multifunctionele zalen....


  • Hotel Purmerend

    Zuidoostbeemster
    Purmerenderweg 232
    1461 DN Zuidoostbeemster
    T +31 (0)299 43 68 58
    E purmerend@valk.com

    Centraal gelegen in Noord Holland, vlak bij de A7 ligt Hotel Purmerend. Voor de zakelijke gast een ideale locatie op 20 autominuten van Amsterdam. Voor de toeristische gast ligt het hotel ideaal...


  • Hotel Schiphol

    Amsterdam - Schiphol
    Rijksweg A4 3
    2132 MA Amsterdam - Schiphol
    T +31 (0)252 67 53 35
    E schiphol@valk.com

    Centraal gelegen, op steenworp afstand van Schiphol en dichtbij het centrum van Amsterdam, vindt u bij ons luxe, comfort en gastvrijheid. Door de ideale ligging is ons hotel per auto, met openbaar...


  • Hotel Volendam

    Katwoude
    Wagenweg 1
    1145 PW Katwoude
    T +31 299 36 56 56
    E volendam@valk.com

    Het welbekende Hotel Volendam bevindt zich midden in het culturele erfgoed van Nederland, nabij hartje Amsterdam. Een aanrader voor zowel de toerist als zakenman.

    Ideale ligging...


  • Hotel Wieringermeer

    Wieringerwerf
    Terpstraat 49
    1771 AC Wieringerwerf
    T +31 ())227 60 17 17
    E wieringermeer@valk.com

    Nette kamers, een gezellig restaurant, een moderne bar en zakelijke vergaderzalen, Van der Valk Hotel Wieringermeer biedt het u allemaal.


  • Hotel Hoorn

    Hoorn
    Westfriese parkweg 1
    1625 MA Hoorn
    T +31 229 799 060
    E hoorn@valk.com

    Gelegen in Hoorn, pal aan de A7, staat het gloednieuwe Van der Valk

    Hotel Hoorn. Een 4-sterren hotel waar service en kwaliteit voorop staat.

    Het veertien verdiepingen tellende...